از دیرباز گلی بسیار ارزشمند و پاییزی به نام زعفران به تمام نقاط دنیا فرستاده می شد، اما به نظر می رسد که در سال های اخیر مردم بیشتر به اهمیت این محصول گران بها پی برده اند. شاید یکی از دلایل اصلی این امر آشنایی بهتر مردم و آگاهی شان نسبت به خواص و ارزش زعفران است.

کمپانی آلرد (ALLRED)، به صورت یک مجموعه ی دانش بنیان و متشکل از افراد متخصص و جوان در زمینه ی کشت، فرآوری و تولید زعفران، همت خود را بر آن داشته است که زعفران را به ایرانیان و جهانیان معرفی کند و کیفیت اصلی و منحصر به فرد زعفران اصیل ایرانی را به رُخ بکشد.
شرکت آلین جویان فلات ایران با نام تجاری آلرد، قصد دارد تا ویژگی های گوهر سرخ ایران زمین را نه برای تبلیغات کمپانی خود؛ بلکه برای شناخت بیشتر و مصرف بهتر این محصول ارزشمند، معرفی کند. تلاش این مجموعه بر این است تا بهترین کیفیت و بالاترین درجه ی خلوص زعفران را به دست ایرانیان زیر برساند؛ زیرا که ایرانیان لایق بهترین محصولات ایرانی هستند.
آلرد بهترین های این سرزمین را گِرد هم آورده تا بهترین هایش را در اختیارتان قرار دهد. با افتخار از هر گونه انتقاد و پیشنهاد شما استقبال می کنیم. مجموعه ی آلرد به عنوان عضوی از خانواده ی شما عزیزان در شادی و غم شما مشارکت می کند و بر سر سفره های شما شادی را به ارمغان می آورد.

 

 

موقعیت شرکت

جایی که ما هستیم